Välisuks on teie kodu külastajate esimene ja viimane mulje, teie loovuse ja stiili sümboliks. Tere tulemast veel enamasse ilu ja kvaliteeti oma kodus, kasutades meie laia tootmisvalikut puidust välisustele.

Valmistame soojustatud välisuksi nii okaspuust (mänd) kui ka kõvast lehtpuust (saar, tamm). Viimistlusena saame pakkuda nii peitsi, lakki kui ka värvi.



Kahepoolne välisuks, täispuidust, roostevabast harjatud terasest lävepakk ning roostevabad kaitseplekid

Kaarega uks, saarepuust

Välisuks, leng ja raamipuud männi täispuidust, uksetahvlid mdf 

Klõpsa pildil, et suuremalt näha Täispuidust (mänd) soojapidav kolmeosaline suur välisuks, klaas 3x pakett. Viimistlus ilmastikukindel tamme tooni peits. Lävepakk õlitatud saar.


Klõpsa pildil, et suuremalt näha

Täispuidust 100% tammest välisuksed, valmistatud Tallinnas Vana-Kalamaja tänaval asuvale korterelamule. Tihenditega manteluksed. Lävepakk ja varvaslauad roostevabast terasest, 3x klaaspakett, karastatud kaasid. Ustel mootorlukud elektrooniliseks avamiseks. Viimistlus: imastikukindel lakk.




Klõpsa pildil, et suuremalt näha
Välisuksed männipuust, freesitud tahvel mõlemal pool ust. Viimistlus peits + ilmastikukindel lakk.



Klõpsa pildil,  et suuremalt näha
Balti Jaama müügikioskite uksed. 
2016 aasta lõpus valmistasime eritellimusel uueneva Balti Jaama müügikioskitele välisuksed. Uksed on luugisüsteemi ning klapplauaga eduka müügitöö hõlbustamiseks, taoline lahendus on meie enda välja töötatud joonisest teostuseni. Uksi oli kokku 36 tk.